HAKKIMIZDA

Alperen İnşaat Taah. Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Alperen İnşaat

1996 yılında kurulan Alperen İnşaat Taah. Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti. seçkin inşaat projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat firmasıdır. Firmamız faaliyetlerini inşaat hizmetlerinin yanısıra inşaat taahhüt,resmi ihalelere proje üretmek, hafriyat ve madencilik gibi farklı alanlara da taşımaktadır.

Alperen İnşaat Taah. Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin deneyimi, sağlıklı mali yapısı, sağlam müşteri ilişkileri ve yönetim süreçleri sürdürülebilir büyümesinin temel taşlarıdır. Şirketimizin değişik alanlarında faaliyette bulunmamızın verdiği sinerji ve deneyimlerimizle, müşteri memnuniyeti anlayışını esas alarak sürekli gelişmek ve yarattığımız mükemmelleşme ve farklılıkla insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak varlığımızı sürdürmek ve bu şekilde ekonomiye katkıda bulunmaktır.

MİSYON & VİZYON

Misyon

Müşterilerin değişen yaşam anlayışlarıyla ilgili beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda daha insana ve çevreye saygıyı ön planda tutan, güvenilir ve daha iyi yaşanabilir konut projeleri oluşturmaktır.

Vizyon

Şirketimizin değişik alanlarında faaliyette bulunmamızın verdiği sinerji ve deneyimlerimizle, müşteri memnuniyeti anlayışını esas alarak sürekli gelişmek ve yarattığımız mükemmelleşme ve farklılıkla insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak varlığımızı sürdürmek ve bu şekilde ekonomiye katkıda bulunmaktır.