HİZMETLERİMİZ » İNŞAAT

Alperen İnşaat Hizmetleri Amacımız; Uzun Ömürlü, Sağlam Yapılar.

İnşaat

Alperen İnşaat, hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edinmiştir.


Alperen İnşaat ve Madencilik modern inşaat yönetim tekniklerini üst kalitede malzeme ve üstün vasıflı iş gücü ile birleştiren müşterilerinin değişen yaşam anlayışlarıyla ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyip, insanlara çağdaş yaşayabilecekleri ortamlar sunan inşaat projeleri gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.


Alperen İnşaat ve Madencilik yeşil alanları sosyal tesisleri ve altyapısı ile bir bütün olarak projelendirdiği konutları ile yakın çevresinde de yaşam kalitesinin yükselmesine katkıda bulunmaktadır. Depreme karşı dayanıklılığı ve şehrin bunaltısından, gürültüsünden uzaklaşıp soluk alacak alan arayanlar için mükemmel çözümleri ile en gelişmiş teknolojileri kullanarak daha iyi bir yaşam felsefesi ile rekabetin yoğun olduğu bir pazarda, gittikçe artan bir trend de ve başarı ile faaliyetleri sürdürmektedir.İnşaat Hizmetleri

» Kavramsal ve Detay Mimari Projelendirme Hizmetleri

» Kavramsal ve Detay Mühendislik Projelendirme Hizmetleri

» Çelik ve Betonarme Yapılar

» Altyapı: Kanalizasyon ve Yağmur Drenaj Sistemleri ve Atık Su Arıtma Tesisleri

» Yollar ve Köprüler

» Borulama Mühendisliği

» Elektrik ve Enstrümantasyon Mühendisliği

» Proje Yönetimi ve Koordinasyonu

» Danışmanlık Hizmetleri - Proje Satınalma Yönetimi

» İnşaat Maliyet Kontrolü

» İnşaat Planlama ve Gözetimi

» Teklif ve Şartname Hazırlama

Hizmetlerimiz

DİĞER HİZMETLERİMİZ